Napajanje 800W DeepCool PL800-D, R-PL800D-FC0B-EU-V2 - Neodata
Napajanje 800W DeepCool PL800-D, R-PL800D-FC0B-EU-V2 Glavna slika
Napajanje 800W DeepCool PL800-D, R-PL800D-FC0B-EU-V2 Slika 2
Napajanje 800W DeepCool PL800-D, R-PL800D-FC0B-EU-V2 Slika 3
Napajanje 800W DeepCool PL800-D, R-PL800D-FC0B-EU-V2 Glavna slikaNapajanje 800W DeepCool PL800-D, R-PL800D-FC0B-EU-V2 Slika 2Napajanje 800W DeepCool PL800-D, R-PL800D-FC0B-EU-V2 Slika 3
Napajanje 800W DeepCool PL800-D, R-PL800D-FC0B-EU-V2
EAN6933412721529
MP Cena: 11.430 RSD
Cena za online kupovinu
9.525 RSD
Na rate uz BancaIntesa karticu: 6 x 1.588 RSD
Na stanju
Pomoć pri kupovini
Uslovi kupovine i dostaveOpcije plaćanjaNačin isporukeReklamacije
*Sve prikazane cene su sa uračunatim pdv-om
Opis proizvoda
Model:
PL800D
Kataloski broj:
R-PL800D-FC0B-EU-V2
Nazivna snaga:
800W
Efikasnost:
80Plus Bronze
Ventilator:
120 mm HYB (Hydraulic bearing)
Modularno:
NE
Priključci:
20+4 PIN ATX x1, 8 PIN EPS (4+4) x2, 8 PIN PCIe (6+2) x 3, SATA x 8, Molex x 2, 12V-2x6 x1
Radni napon:
100V - 240V 11 - 5.5 A, 50 Hz - 60 Hz, Active PFC (0,9)
Format
ATX 3.1
Zastite i sertifikati :
OPP/OVP/SCP/OTP/OCP/UVP/SIP/NLO
Dimenzije
150mm x 140mm x 86mm